Tables

Latest matches played

Kantera Napoli
27/11/2021 6:40 PM2-1
Garden Ball
Atl. Soccer Ercolano rossa
27/11/2021 6:20 PM2-1
Sporting Progress
Real Gaetano Scirea gialla
27/11/2021 5:50 PM4-3
Vital Dinamo
Freccia Azzurra
27/11/2021 5:50 PM1-3
Nuova Real Afragolese blu
Spartak San Gennaro
27/11/2021 5:50 PM4-1
Sporting Progress
Atl. Soccer Ercolano blu
27/11/2021 5:30 PM2-2
Materdei gialla
Don Bosco Neapolis
27/11/2021 5:00 PM5-0
Garden Ball
Athletic Piscinola Marianella
27/11/2021 5:00 PM4-2
Materdei blu
Boys Arena rossa
27/11/2021 5:00 PM0-2
Materdei rossa
Kantera Napoli
27/11/2021 4:10 PM3-0
Materdei blu
Freccia Azzurra
27/11/2021 4:10 PM0-0
Vinca rossa
Real Gaetano Scirea blu
27/11/2021 4:10 PM4-0
Soccer Little Warriors
Soccer Little Warriors
27/11/2021 4:10 PM3-0
Vinca rossa
Materdei bianca
27/11/2021 3:20 PM3-3
Vinca rossa
Real Gaetano Scirea blu
27/11/2021 3:20 PM7-1
Materdei bianca
Real Gaetano Scirea bianca
27/11/2021 3:20 PM0-1
Atl. Soccer Ercolano rossa
Materdei rossa
27/11/2021 3:20 PM0-3
Vis Juvenes
Ares Casoria
27/11/2021 2:30 PM2-2
Boys Arena
Real Gaetano Scirea rossa
27/11/2021 2:30 PM1-4
Vinca blu
Atl. Soccer Ercolano blu
27/11/2021 2:30 PM3-0
Rocco Napoli
Vinca blu
27/11/2021 2:30 PM4-1
Real Gaetano Scirea rossa
Spartak San Gennaro
27/11/2021 12:00 PM5-0
Atletico Flegrea
Boys Arena
27/11/2021 11:30 AM2-4
Academy Galacticos Futbol
Atletico Flegrea
27/11/2021 10:30 AM3-1
Rocco Napoli
Leeds utd
26/11/2021 8:00 PM4-2
Arsenal
Chelsea
24/11/2021 11:00 PM7-1
Liverpool
Norwich city
24/11/2021 11:00 PM4-4
Manchester City
Leeds utd
24/11/2021 10:00 PM4-3
Arsenal
West Ham
24/11/2021 10:00 PM7-2
Liverpool
Leicester City
24/11/2021 9:00 PM6-5
Tottenham fc
Wolves fc
24/11/2021 9:00 PM1-5
Watford
Southampton fc
23/11/2021 11:00 PM4-1
Arsenal
Leicester City
23/11/2021 10:00 PM4-6
Brighton fc
Everton
23/11/2021 9:00 PM4-6
Chelsea fc
West Ham
22/11/2021 11:00 PM1-10
Everton
Manchester Utd
22/11/2021 11:00 PM4-1
Leeds Utd
Arsenal
22/11/2021 10:00 PM1-2
Leicester City
Tottenham fc
22/11/2021 10:00 PM4-2
Leicester City
Newcastle Utd
22/11/2021 10:00 PM0-4
Tottenham fc
Liverpool
22/11/2021 8:00 PM2-8
Manchester Utd
Real Gaetano Scirea blu
21/11/2021 12:20 PM3-0
Sporting Progress
Real Gaetano Scirea blu
21/11/2021 12:20 PM6-1
Boys Arena
Materdei bianca
21/11/2021 12:20 PM2-2
Materdei rossa
Real Gaetano Scirea rossa
21/11/2021 11:30 AM0-1
Don Bosco Neapolis
Sporting Progress
21/11/2021 11:30 AM0-4
Arci Scampia
Nuova Real Afragolese rossa
21/11/2021 11:30 AM4-2
Borbonica Olimpic Qualiano
Materdei blu
21/11/2021 11:10 AM1-1
Materdei rossa
Vinca rossa
21/11/2021 10:40 AM2-1
Vital Dinamo
Kantera Napoli
21/11/2021 10:40 AM2-4
Spartak San Gennaro
Materdei blu
21/11/2021 10:40 AM11-2
Vital Dinamo
Vomero Aminei
21/11/2021 10:20 AM6-1
Borbonica Olimpic Qualiano
Vinca blu
21/11/2021 9:50 AM0-1
Real Gaetano Scirea bianca
Ares Casoria
21/11/2021 9:50 AM5-3
Materdei blu
Pianeta Napoli City rossa
21/11/2021 9:50 AM1-2
Real Gaetano Scirea rossa
Real Gaetano Scirea blu
21/11/2021 9:30 AM9-3
Kantera Napoli
Boys Arena
21/11/2021 9:00 AM6-0
Athletic Piscinola Marianella
Materdei rossa
21/11/2021 9:00 AM1-1
Pianeta Napoli City blu
Gioventù Partenope
21/11/2021 9:00 AM1-1
Vinca blu
Boys Arena
21/11/2021 9:00 AM2-2
Materdei
Real Gaetano Scirea
20/11/2021 7:00 PM9-0
Rocco Napoli
Materdei bianca
20/11/2021 6:40 PM4-3
Sporting Progress
Soccer Little Warriors
20/11/2021 6:20 PM2-0
Vis Juvenes
Atl. Soccer Ercolano blu
20/11/2021 5:50 PM2-5
Boys Arena
Materdei rossa
20/11/2021 5:50 PM3-0
Materdei blu
Boys Arena rossa
20/11/2021 5:50 PM2-1
Sporting Progress
Kantera Napoli
20/11/2021 5:50 PM11-0
Garden Ball
Freccia Azzurra
20/11/2021 5:30 PM4-4
Atletico Flegrea
Atl. Soccer Ercolano rossa
20/11/2021 5:00 PM4-2
Materdei gialla
Kantera Napoli blu
20/11/2021 5:00 PM1-1
Real Gaetano Scirea rossa
Vital Dinamo
20/11/2021 5:00 PM3-0
Materdei rossa
Spartak San Gennaro
20/11/2021 5:00 PM2-1
Real Gaetano Scirea bianca
Athletic Piscinola Marianella
20/11/2021 4:40 PM2-3
Nuova Real Afragolese blu
Real Gaetano Scirea blu
20/11/2021 4:10 PM4-0
Kantera Napoli rossa
Atl. Soccer Ercolano rossa
20/11/2021 4:10 PM0-1
Vinca rossa
Real Gaetano Scirea gialla
20/11/2021 4:10 PM3-0
Freccia Azzurra
Vinca rossa
20/11/2021 4:10 PM1-4
Real Gaetano Scirea bianca
Real Gaetano Scirea
20/11/2021 3:50 PM1-3
Napoli Nord rossa
Atl. Soccer Ercolano blu
20/11/2021 3:20 PM1-1
Materdei bianca
Real Gaetano Scirea blu
20/11/2021 3:20 PM6-1
Kantera Napoli
Vinca blu
20/11/2021 3:20 PM4-2
Soccer Little Warriors
Atl. Soccer Ercolano
20/11/2021 3:20 PM1-4
Vinca
Garden Ball
20/11/2021 3:00 PM0-5
Napoli Nord blu
Rocco Napoli
20/11/2021 2:30 PM1-1
Materdei blu
Real Gaetano Scirea rossa
20/11/2021 2:30 PM2-2
Boys Arena blu
Don Bosco Napoli
20/11/2021 2:30 PM2-1
Real Gaetano Scirea rossa
Boys Arena
20/11/2021 2:30 PM3-5
Vital Dinamo
Arci Scampia
20/11/2021 2:00 PM1-0
Atletico Flegrea
Academy Galacticos Futbol
20/11/2021 12:00 PM3-1
Soccer Little Warriors
Don Bosco Napoli
20/11/2021 11:00 AM1-2
Gioventù Partenope

    Next matches

    There are no matches.